Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megyek KRESZ-re de lehet...

Megyek KRESZ-re de lehet nincs meg az általános bizonyítványom, mi a teendő? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mi a teendő ilyenkor?

Gimnáziumba járok, de ha ott sincs meg akkor ki lehet kérni újat?



2017. ápr. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kérték az általános bizonyítványt. Csak a személyi igazolványt kellett leadni.
2017. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a vizsga napján?
2017. ápr. 15. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a személyit kérték, bár lehet nem egy korosztály vagyunk(ha gimibe jársz akkor több, mint valószínű, hogy nem).

14/L

2017. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy KRESZ vizsga napján.

Már tanulom a KRESZT.

Májusban vizsgázom.

Tehát KRESZ vizsga napján sem kérik el?

2017. ápr. 15. 19:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem*
2017. ápr. 15. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Kresz vizsga napján amikor menned kell, akkor elkérik a személyi igazolványodat. Odaadod, majd amikor mondják leülsz ahhoz a géphez ahová irányítanak. Majd amikor mondják elkezded a vizsgalapot kitölteni számítógépen. Ennyi.

Májusban voltam. Első 1 hibával átmentem.

2017. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy a gimnazium tarolja mert ev elejen beszedik, ha megsem lenne meg akkor az altalanos iskoladban egy papir kitoltese utan kiadnak egy ujat
2017. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. ápr. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!