Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagram fiókommal mit...

Instagram fiókommal mit kezdjek? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy még nagyon régen csináltam meg az első fiókomat (azóta van új) erről teljesen elfeledkeztem, azonban most rátaláltam és JÉZUSOM milyen kép eleve a profilkepem. Összesen 8 embert követek, engem SZERENCSÉRE 1 ember.(Privát a fiók) azonban 8 posztom is van (fogalmam sincs mik, de mihamarabb törölni szeretnem!!) De fogalmam sincs a jelszavamrol. Komolyan semmi. Az uj jelszo keres se sikerult, mert az emailemet sem tudom. Semmi nem sikerult. Az egyetlen esely a feltores (de ahhoz meg nem ertek) vagy az segit ha tobb fiok is jelenti a profilt? Akkor torlik? Valaki segitsen valahogy konyorgom.

2017. ápr. 17. 21:20
 1/1 Ghale20 válasza:
En meg tudom csinalni.Pofon egyszeru,de 1teljes ejszaka kell hozza :-D
2017. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!