Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki el tudná küldeni az...

Valaki el tudná küldeni az Édes Annának nagyon töviden a tartalmát? Bele kéne férnie max 2 A4-es oldalba (kézzel írottan) (? )

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős! És itt most nem arról van szó, hogy lusta vagyok vagy telhetetlen, de ma tudtam csak meg, hogy holnapra kell és millió dolgom van. Viszont amik neten vannak fent, túl hosszúk és nincs időm, se idegzetem valamelyiket is lerövidíteni.

Nagyon megköszönném a segítséget.


2017. ápr. 18. 13:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*röviden
2017. ápr. 18. 13:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig neked kell ezt megoldani. Nem ez lesz az utolsó sürgős feladat az életedben, szóval még örülhetsz is, hogy ez ilyen egyszerű.

Pl. ha betörnek hozzád, és fél órán belül kell szakembert kerítened az ajtóhoz + őrizni a lakást + felmérni a károkat + értesíteni a rendőrséget + stb...

vagy ha a gyereked lenyel egy töltőtollat, akkor sem a gy.k.-dobod fel, hogy mégis, mit tegyél vele.

2017. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.

Azokban az esetekben nyilván máris intézkednék, de ez egy teljesen más szituáció.

2017. ápr. 18. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

EZ a helyzet készítene fel ARRA.

Kár kihagyni ezt a lehetőséget. Persze, el lehet képzelni fejben, hogy majd milyen gyorsan és szakszerűen fogsz intézkedni - de, ha TÉNYLEG megpróbálsz egy ilyet, akkor derül ki, hogyan megy.

Most pl. már régen meglenne, ha hozzákezdtél volna.

2017. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!