Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
LadyFatima nevű felhasználó kérdése:

Valaki meg tudná nekem mondani hogy az Aldi Logisztikai központ Biatorbágyon biztosít-e a munkások számára buszjáratokat? És ha igen hol találhatók ezek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aldi, busz, Biatorbágy

2017. ápr. 18. 20:49  Privát üzenet  

A válasz
Én nem ott dolgozok, de amikor be akartak hívni állásinterjúra, akkor mondták, hogy csak tömegközlekedéssel, vagy autóval közelíthető meg a központ. Biatorbágyról és Bp.-ről jár oda volánbusz de nem igazodik az ottani műszakokhoz (legalábbis akik részmunkaidőbe járnak).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. ápr. 28. 15:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A BKK járatain a magyar mellett miért csak angol nyelvű utastájékoztatás van? Minimun francia, német, és orosz nyelven is be kellene mondani a fontosabb megállókat.
Tudtok mondani olyan programot amivel android okostelefonról tudok átkapcsolni telefont?
Kisteleken tudtok mondani játszóteret a központ környékén? (Kossuth utca, Rákóczi utca)
Tudnátok nekem olyan mini android-ot mondani ami 5volt-os árammal megy és lehetne használni IP kamera központ mellett média centernek és torrent kliensnek külső vinyóval 30e...
Járt valaki a Corvin Köz fodrász képzésére? Véleményeket tudnátok róla mondani?
Tudtok a 15.4. Kerületben street workout parkot mondani, vagy csak olyan parkot, amit arra is lehet használni? Újpest központ környékén?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!