Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert tiltsa le folyamatosan...

Miert tiltsa le folyamatosan a Facebook a fiokom? Volt, hogy foto nelük csinaltam fiokot par napig nem tudtam fotot kirakni es letiltota. Most fotoval csinaltam fiokot megint letiltotta. Valaki esetleg tudna ra magyarazatot adni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a fotó hiánya (vagy megléte) miatt tilt le, nekem évek óta nincs profilképem, mégsem tiltott le. Valószínűleg van egy "jóakaród", aki jelenti a fikodat valamilyen indokkal és azért tiltják le.
2017. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig ertem de a facebook utana nez gondolom,hogy milyen indokkal lett jelentve a fiokom nem is ertem na mindegy többet mar nem is csinalok gusztustalan meg amugyis csak az6 idömet vette el.Azert köszi a valaszodat.
2017. ápr. 19. 13:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Pill ha foto nelkül vagyok fent akkor a jo akarom honnan tudhatna,hogy en vagyok?
2017. ápr. 19. 13:39
 4/4 anonim válasza:
talán tudja a neved...?
2017. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!