Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e abból baja a barátnőmn...

Lehet-e abból baja a barátnőmnek, hogy hashajtót tett a hidegtálba?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm hashajtót szórt bankettkor a hidegtálba, nem akart vele semmi rosszat csak meg akart szívatni pár embert. De szerencsére nem lett senkinek baja belőle!!
2010. máj. 13. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett senkinek baja tőle, akkor a barátnődnek mi baja lehetne emiatt?
2010. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel való visszaélés nem játék.Valakinek játékból gyógyszert beadni elmebeli állapotra utal.
2010. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
muhahahahahaha ....ezek szerint túl kevés hashajtót tett a kajába
2010. máj. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maximum fosik egy jó nagyot...,ennél nagyobb baja nem lesz!;)
2010. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elméjével nincs baja épp és egészséges csak a tanárokkal akart kicsit kibabrálni. De azért kérdeztem, hogy ez büntetendő-e?
2010. máj. 14. 01:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Az lenne, de ilyen piti ügyekkel nem foglalkozik a rendőrség. :) Szóval még ha kiderülne se lenne belőle semmi baja. Kár, hogy nem tett bele eleget, iszonyat nagy poén, csak mi búcsú osztály kiránduláson egy osztály társunkkal csináltuk meg. Nagyon jó volt!

Mi a különc klikkbe tartoztunk, ő meg a menők közé, el tudjátok képzelni a személyiségét. Üditőjébe belenyomattuk a guttalaxot, és az egész éjszakát a WC-n töltötte. Nem derült ki, hogy mi voltunk, de az 1-2 barátját leszámítva mindenki örült, hogy így járt és dőlt a röhögéstől. Mondjuk én tanárral nem csináltam volna meg, pedig volt egy pár, akit utáltam... Azért nekik sok gondjuk van amúgy is. :(

2010. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!