Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kapjak rajta valakit,...

Hogyan kapjak rajta valakit, hogy bele nyúl a táskámba és meglop?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két napja a melóban valaki bele nyúl a táskámba és kiszedi a pénztárcámból az összes pénzt. Ma megint megyek dolgozni délután és szeretnék neki valami csapdát állítani. Az illető egy bizonyos negyed órában csinálja a dolgot mikor éppen máshol vagyok. Sejtem kicsoda, de le akarom buktatni. Ötleteket várok. Köszönöm.

#lopás #tolvaj #csel #rajtakapás #csapda rajta kap #rabol trükk
2017. ápr. 20. 05:25
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

Vegytinta. Vagy bármilyen olyan festék, ami garantáltan nehezen mosható ki.

Klasszikus egérfogós trükk.

Egy cetli azzal a szöveggel, hogy "tudom, ki vagy, meló után várlak sok szeretettel".

Esetleg egy jól elhelyezett telefon/kamera (akár a táskában is).


De talán a legjobb az lenne, ha meg tudnád oldani, hogy felügyelet alatt maradjanak az értékeid, vagy magadnál tartanád őket. Vagy ilyesmi.

2017. ápr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg oldottam. És el is kaptam az illetőt. Szemben lévő helységnek van egy üveg ajtós helysége. Ott belül fel ragasztottam a telefonom. A fel ragasztás után két perccel már vette is ahogyan kiforgatja a penztarcamat és a kabát zsebeim.
2017. ápr. 22. 22:35
 3/3 TR75 ***** válasza:
Egyszerűbb volt, mint gondoltad :-D
2017. ápr. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!