Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek köszönhető hogy Április...

Minek köszönhető hogy Április 18. -tól esik a hó?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ez egy idióta kérdés de basszus már bőven tavasz felénél vagyunk és hó esik ilyenkor ??? Még ha március eleje lenne vagy közepe akkor érhető mert volt már rá példa pár éve hogy olyankor esett hó. De hogy április közepén Európa szerte hó essen. És nem is kevés ez a mennyiség. Pesten és környékén 10 cm körüli hó esett ha minden igaz.


Én Bács-Kiskun megyei vagyok, itt igazából szerdán szakadt a hó olyan jó 4 órán keresztül. Meg ma reggel is esett 1 órán keresztül. El is olvad ami jó hír mert ahogy leesik a hó, egyből elkezd esni az eső.


96-as születésű vagyok de eddig sose volt ilyen hogy áprilisban hó esne :DDD


De amúgy minek köszönhető a hó??? ( nem vagyok meteorológus ) Honnan jött ez a hidegfront hogy hozott magával havazást is???



2017. ápr. 20. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A Gyurcsány tehet róla meg a (tíz éve) elmút nyócév! Meg Brüsszel! De majd a király ad ingyen fűtést mindenkinek, már meg is van a gázszerelő, aki beköti.
2017. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nevetni fogsz, de a globáblis felmegedés miatt, szélsőségessé válik az időjárás. Sokan a felmelegedés, alatt egyértelműen a melegedést, gondolják de ez egy összetett rendszer.
2017. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Nekem,

Üdv, Jézus.

2017. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A globális felmelegedés. És amíg a világ keg befolyásosabb embere(i) azt mondják hogy "hülyeség, a múltkor is -20 fok volt" addig ez csak romlik. Majd ha nyár közepén nagykabátot hordunk és télen időszakos strandot nyitnak, lehet hogy elgondolkoznak majd. De addig mi csam nézhetünk.
2017. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Írni majd megtanulok.
2017. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!