Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszenek steampunk...

Nagyon tetszenek steampunk fűzők, de még sosem volt fűzőm. Állítolag van, aki meg tudja szokni a fűző viselését, és van aki nem. Elvileg ha a méretünknél 1-2 mérettel nagyobbat választunk a fűzőből akkor lehet kényelmes, is nem csak szép?

Figyelt kérdés
A steampunk fűző hordható hétköznapi viseletként vagy annyira kényelmetlen hogy csak alkalminak jó? Van aki próbálta már?

2017. ápr. 21. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A fűző minden méretben kényelmetlen, ha pedig túl nagyot választasz, akkor az ronda.

Ja, és egyet ne tegyél fűzőben: soha ne vetkőzz le fiú előtt. Nagyon illúzióromboló tud lenni a kötözött sonka látványa.

2017. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, a választ sejtettem.Arra gondoltam hogy egy varrónővel kiszedetném a fűzőből a acél merevítést(12 db lapos acél merevítő van benne .És 2 db spirál acélmerevítő. a hátánál megköthető fűzős rész van .Szerintem az adna neki tartást merevítő nélkül is. És persze nem lenne kényelmetlen. Amolyan hamis fűző lenne. Amúgy nem akarnék senkinek sem megfelelni ,a divat sem mehet a kényelem rovására. Ha a Mohamed nem megy a hegyhez ,akkor a hegy megy Mohamed-hez.
2017. ápr. 23. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, ha oda figyelsz a helyes méretre és persze ha már meg van a fűző a betörésére is, csak kényelmes lehet. Sok hülyeséget ráaggattak a fűzőre. Van aki szereti, van aki nem. Szerintem nagyon kellemesen ölel. A merevítőket meg ne szedd ki belőle, akkor már nem lesz igazi fűző és szép tartása sem lesz.

Szerintem meg a fűző nagyon szép, nem hinném, hogy illúzió romboló lenne.

2017. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig lehet szép, amíg szűk, és fölötte ott van legalább egy réteg ruha. Ha azt leveszed, akkor katasztrófa.
2017. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!