Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnám meg a csomago...

Hogyan oldhatnám meg a csomagok átvételét?

Figyelt kérdés
Körülbelül 40 csomagot akarok rendelni külföldről, de én nem tudom átvenni, mert keveset vagyok otthon. Mást meg nem tudok megkérni erre, mert a 40 csomag azért már sok.

2017. ápr. 23. 14:19
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nyitsz egy postafiókot?

Nem kell, hogy beleférjen a csomag, csak oda kapod az értesítőt, amivel átveheted ugyanott a postán.


Vannak olyan szolgáltatások, hogy kapsz egy címet, ahova kérheted a csomagot és ők postázzák neked egyben, amikor kéred.

Sajnos magyarról nem tudok, csak európairól.

Ez nyilván többe kerül.


Ja és persze, ha nem EU-ból rendeled, akkor a VÁM-ra is gondolj, ha nagyobb összegűek.

2017. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem nyomkövetett és levélszekrénybe beférő csomagról van szó, a postás simán bedobja értesítő nélkül. Ha könyvelt küldemény vagy nem fér be a levélszekrénybe akkor értesítőt fogsz kapni és majd a postán átveheted azokat.

40 csomag különböző feladóktól még egyszerre rendelve is elég szétszórtan érkezhet, csak arra kell figyelned hogy 2 héten belül át kell venned, különben visszaküldi a posta.


Lehetőség még a postán maradó csomag, amikor a te nevedre, de a posta címére érkezik a küldemény, akkor is értesítést kapsz. Érdemes továbbá a posta honlapján megnézni hogy milyen egyéb szolgáltatást nyújtanak ami téged segíthet.

2017. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!