Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ember hogyan lehet a...

Egy ember hogyan lehet a honvédségnél tábornok?

Figyelt kérdés
Konkrétan a lépcsőfokokra vagyok kíváncsi, gondolom közszolgálati egyetem, tiszt főtiszt stb. De konkrétan hogyan?

2017. ápr. 23. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy egyetemet kell elvégezni mielött jelentkezel a tiszti főiskolára. Bármelyikre mehetsz még tanárképzőre is. Aztán felvesznek tisztire ott ma már olyan erős fizikum kell, hogy összeroskadsz. Aztán meg hadnagyként kezded és kapsz egy szakasznyi embert akiket gatyába kell ráznod. Ha ez sikerült és nagyon jól teljesítenek akkor főhadnagy leszel és egy századosnak fogsz segíteni többnyire ellátó tisztként. Ha ott is ügyes vagy akkor téged kineveznek századosnak és onnantól màr nyelvvizsgákkal meg diplomával tudsz előrébb haladni. De közbe elkell érned egy bizonyos korhatárt, mert nem lesz valaki csak úgy tábornok én 35 évesen lettem dandártábornok és 7 éve az vagyok. Szóval nehéz 42/F
2017. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!