Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sony telefonom magától leteszi...

Sony telefonom magától leteszi a hívást, kisem csörög fel se tudom így venni, ha én hívok akkor sem csörög ki, hanem magától befejezi a hívást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja jelentkezett ez. Ma is hívott barátnőm és csak azért tudom, mert épp a kezembe volt a telefon és épphogy megrezzent és kijelezte volna hogy felveszem e vagy sem,magától "hívás befejezve"


Mit lehet ezzel csinálni ha már sokszor az ijraindítás sem segít?


2017. ápr. 23. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoftver hiba esetén szokott ilyen probléma lenni, de próbáld meg le frissíteni a mobilod, ha viszont ez sem megy akkor tedd újra a rendszert.Viszont, ha tartassz attól, hogy nem menne inkább vidd be szervízbe, mert később még több gond lehet vele.
2017. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!