Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam.

Állandóan néz engem, amikor én is ránézek nagyon zavarba jön, akkor is zavarban van ha beszélgetünk.

Velem máshogy beszél mint a többiekkel. Pl: Soha nem volt egymáshoz még csak egy csúnya szavunk sem. Mindig úri ember volt! Ki szokta kérni a véleményemet.

Megjegyezte, hogy én mindig figyelmes vagyok vele.

Ő is figyelmes velem. A legkisebb dolgot megfigyeli velem kapcsolatban. Megjegyzi azokat is amiket már nagyon rég beszéltünk.Azt akarja, hogy vele egy iskolába menjek tovább tanulni mert, hogy,milyen rossz lenne nélkülem.

Olyanokat mond nekem amiket más lányoknak nem!

Megdícsér, megvéd.

Mindig figyel engem akkor is, ha mással beszélgetek. Amikor ő beszélget valakivel akkor is közben rám figyel, és mint ha nekem is mondaná.

Ha esetleg valami új viccet hall, egyből kinek meséli el legelősször? Nekem!

Amikor angol órán nincs ott a barátnőm egyből mellém ül! Olyankor is nagyon zavarban van.

A barátaim, illetve mások is észrevették ezt! Azt mondják főleg abból lehet látni, ahogy egymásra nézünk.

Annyit tudnék még mesélni, de szerintem ennyi elég lesz!

Nos, szerintetek tetszem neki, vagy lehet, hogy mind félre értjük az egészet, és igazából nem is jelent ez a sok minden semmit?

Tudjátok szeretném mutatni felé, hogy nekem is tetszik, de igazából nem tudom, hogy is kéne csinálnom? Nem akarok nyomulósnak tűnni, nem az a fajta vagyok!

+Nagyon félek attól, hogy kapok egy nagy büdös pofont az élettől, és kiderül, hogy nem is tetszem neki!



2017. ápr. 24. 01:18
 1/6 anonim válasza:

Igen, szerintem tetszel neki.

De hány éves vagy? Készen állsz már egy kapcsolatra?

Ahogy te félsz a visszautasítástól, úgy ő is félhet tőle.

De ha neked tetszik és nem akarsz kétségek közt vívódni, akkor tegyél egy egyértelmű lépést, ami még sem annyira nyomulós.

Pl. Mutass neki egy vicces videót a mobilodon és közben "véletlenül" tedd rá a kezedet a kezére/combjára és hagyd ott...a viselkedéséből, légzéséből hamar le fog majd esni, hogy te is úgy tetszel-e neki.

Ha meg eltávolodik, akkor még mindig mondhatod neki azt, hogy bocsi véletlen volt, észre sem vetted.

Sok sikert!

2017. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tetszel neki
2017. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha te lány vagy ő meg fiú.

akkor kérdezd meg hogy jössz huncotkodni ?

és ha azt mondja hogy nem akkor nem tetszel neki.

2017. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi a farkamért teszed fel ezt a kérdést?! Szerinted nem egyértelmű?!..... -.- idióta
2017. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megkaptam azt a pofont amitől féltem!

Barátnője van!

2017. máj. 10. 01:18
 6/6 anonim válasza:
Hát ez ilyen.
2017. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!