Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A, , flowkey" ingyenesen is...

A, , flowkey" ingyenesen is használható?

Figyelt kérdés

Szeretnék fejlődni a zongorázásban és hallottam egy ,,flowkey" nevű oldalról,ami megkönnyítené a zongoratanulásomat.

Azt tudom,hogy az első nyolc lecke ingyenes és van Prémium tagság is,de alapvetően normál felhasználóként is kérnek pénzt?

Még nem regisztráltam


2017. ápr. 24. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az interneten nincs utólagos fizetés. Ha valami nem ingyenes akkor addig nem férsz hozzá amíg előre ki nem fizeted. Így még véletlenül sem találhatsz és indíthatsz el fizetős tartalmat amit utólag próbálnak majd behajtani rajtad - ez lehetetlen amúgy is, nincs ilyen eljárás.
2017. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. ápr. 25. 09:45
 3/3 anonim válasza:

Én nem annyira ajánlanám kipróbáltam de nem sokat ér szerintem inkább internetről tanulj ha nincs tanárod vagy nem akarsz tanárt. Pl. itt ez az oldal [link]


Ha az alapok már mennek kezd könyebb dalokkal és egyre nehezebbekkel. Remélem azért tudtam segíteni! :)

2017. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!