Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem túl jó a kéz ügyességem...

Ha nem túl jó a kéz ügyességem de összeszerelő munkát végeznék hogy tudnék gyakorolni rá hogy fejlődjön a kézügyességem?

Figyelt kérdés
Talán hülye kérdés de na csak fel kellett tennem.
2017. ápr. 24. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint összeszerelő munkát egy gyártósoron?


Arra otthoni körülmények között gyakorolni lehetetlen: én járműveket javítottam éveken át mielőtt elmentem az egyik hazai autógyárba - hát nagyon más. Oké, persze, egy vezérműszíj odabent is vezérműszíj, csak adott időre kell elvégezni a műveletet, nagyon sokszor egymás után, ami még nekem is furcsa volt.


De ha meg akarod próbálni: adott alkatrészeket ki kell venni a tárolójukból, a munkadarabon az adott helyre a meghatározott pozícióban elhelyezni és rögzíteni. És mehet tovább, jöhet a következő.


A nem túl jó kézügyesség mit takar?

Mert az már pozitívum, hogy ez a kérdés megszületett benned.

2017. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. a felvételi teszten legó alkatrészekből kell összerakni 1 kisautót, 2-2 kerék, alváz, első/hátsó lökháritó, első/hátsó sárvédő, vezetőfülke.

Szóval szerezz legót, az előbbiekben felsorolt egyszerű kisautót rakj össze, aztán szedd szét, aztán rakd össze.... rengetegszer, és persze időt is mérve!

2017. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 - nálunk utoljára még egy féklámpa-kapcsolót kellett összerakni a konzoljával és mindenféle kapcsolódó egységével. A Lego lehet jó ötlet, bár kicsit túlságosan leegyszerűsíti a dolgot.

Felétek is először írásbeli teszt monotonitástűrésre kihegyezve, utána a gyakorlati rész és beszélgetések párhuzamosan?

2017. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Pl nem vagyok jó a gyors munkában legóztam már még régen de nem hiszem hogy könnyen ment volna. Van hogy egy egyszerű papír zacskó kinyitása gondot okoz hehe.

Megfogadom a tanácsokat.

2017. ápr. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!