Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok olyan dolgokat...

Hogyan tudok olyan dolgokat megtapasztalni álmomban, amiket valóságban még nem éltem át?

Figyelt kérdés
Álmomban már pl meglőtek, és egész élethűnek tűnően haltam meg álmomban. (A lőtt seb vérzett, és ahogy minél több vért vsztettem annál jobban kezdett csökkenni az agyam vérellátása, egyre jobban fájt a fejem, szédültem, homályosan éáttam, aztán olyan volt mint amikor elalszol csak közben zsibbad mindened). Egy másik álmomban meg egy nővel voltam, holott én még szűz vagyok, üs szintén elég élethűnek érződött, látszott az álom. Hogy tudok ilyeneket álmosodni, ha még nem éltem át. Bár nem tudom hogy erre milyen válaszokat kaphatnék de mégis megkérdezem, hátha van itt valaki nagyon okos.

2017. ápr. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fantáziánk,a látottak alapján(filmek)mealkotja a sosem tapasztaltat,ami sokban hasonlít az igazira.
2017. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lucid dreaming
2017. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kombinálod azokat az elemeket, amelyeket már megtapasztaltál életedben.

Aki születésétől vak, az soha nem álmodik képeket.

Aki megvakul, annak folyamatosan ritkulnak az ilyen álmai, és 5 év múlva már ő sem álmodik képeket.

2017. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!