Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajánlani?

Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos magánéleti problémákkal küszködöm jó ideje..és már nagyon elegem van..öngyilkossági módszerek járnak egész nap a fejemben, de próbálok másra gondolni. Gondoltam megkérdezlek titeket, tudtok-e valamit/valakit ajánlani nekem? Sajnos idegproblémáim is adódtak az utóbbi időkben, illetve éjszakai pánikrohamaim vannak.

Értelmes válaszokat várok, segítségre lenne szükségem. Köszönöm!



2017. ápr. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

kendervirág. soha ne az öngyilkosság legyen az első. ha már ennyire rosszul érzed magad, akkor vedd a fáradságod és próbélj ki egy kenderes cigit, vagy hívd meg magad egy kis kokainra, és hidd el meglátod hogy nem is annyira rossz minden.


néha tényleg elég ennyi hogy kilendítsen a depresszióból. arról nem is beszélve hogy az öngyilkosságnál nagyjából az égvilágon minden jobb- ha egyszer jól érzed magad hamar átáll a világnézeted.


Voltam én is úgy, hogy évekig rossznak éreztem mindent, de amint egyszer jobb lesz, hamar elfelejted.

2017. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

néha egy jó berúgás vagy egy jó kocert is segít. a sport is komoly antidepresszáns tud lenni, na meg a barátok.


a jó dolgok nagyon gyorsan nagyon jó irányba tudják lendíteni az életed. csak ne zárkózz el előlük.

2017. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az elsővel nemtudok teljesen egyet érteni. A drog nemfog segíteni, csak problémát szül. Egy igaz barátom van, de ő olyan leszarom eset. Egyedül élek, 4 éves párkapcsolatom két hete ért véget. Ja igen..1hete iszom folyamat
2017. ápr. 25. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

az egészen biztos hogy az ital nem segít. a "drog" pedig nem drog hanem gyógynövény. A kender több mint 8000 éves múlttal rendelkezik, alig 50 éve van betiltva. (pont azért, mert tényleg segít. nem lehetne pénzt keresni gyógyszerrel, ha mindenhol nőne)


a kokaint pedig maga Sigmund Freud istenítette mint hatalmas antidepresszánst.


Legalább adj egy esélyt neki mielőtt elítéled.


Arra már rájöttél hogy a pia nem segít, legalább próbálj ki valami mást.


Majd ha ismered, akkor mondd hogy ilyen olyan és ezt meg ezt teszi.


Ha pedig az egy jó barátod "leszarom" eset... hát nem tudom, kommentáljam?

2017. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!