Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a nyáron megveszem a új...

Ha a nyáron megveszem a új HTC EVO 4G telefont amerikában akkor ha azt függetlenitem akkor tudom használni Magyarországon? és elvileg csak ott lehet majd kapni ez azt jelenti hogy nem kompatabilis a M. O. frekvencia sávokkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a 3 sávos magyar készülék működik amerikában és mindenhol. olyat vegyél.
2010. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha csak Amerikában lesz kapható akkor nem fogják valahogyan levédeni? és ha jol tudom ezeket a sávokat nem lehet megváltoztatni vagy igen? ha igen hol?
2010. máj. 15. 17:10
 3/5 anonim válasza:
Lesz gyárilag független is, 450 dollár lesz. Azt hiszem GSM-el nem, de 3G-vel elvileg mennie kellene. Csak magyarországon van még olyan hely, ahol 3G nincs, és nem feltétlen eldugott falvakra gondolok, pl Pest megyei városban lakom és itt sincs 3G. Vodafoneról tudom biztosan, hogy tervezik a bevezetést.(google>pannon/t-mobile 3G lefedettség térkép) Én ezért várok kicsit, lehet kiadnak egy európai változatot. Fél évvel az amerikai megjelenés után, fordítva is mindig így volt. De aztán lehet mi nem kapunk evo-t:(
2010. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mégsem, itthon és európában LTE-s 3G van, amerikában winmax..
2010. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben majd meglátjuk ugyis már nincs egy hónap;)


Köszönöm a válaszokat

2010. máj. 17. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!