Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shiki? (többi lent)

Shiki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ti hány évesen néztétek meg ezt az animét? :D több helyen látom hogy "nem gyerekeknek" való meg horror de képek alapján meg néhány leírás után belekezdtem de tudni szeretném hogy mennyire durva mert őszintén szólva ijedős fajta vagyok.Több helyen láttam hogy az elején még csak simán bevezet és később fog beindulni, ez hanyadik résztől várható?15.résznél tartok és eddig úgy voltam vele hogy nem volt igazán ijesztő kivéve amikor a doktor "boncolta" a feleségét.A válaszokat köszönöm! 13/L

2017. ápr. 26. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is félős vagyok és megnyugodhatsz, nem fognak ijesztgetni. ^・^


Itt folyamatosan egyre erősebb, nyomasztó, sötét lélekállapotot pumpálnak beléd, aminek a végén csak ülsz és nézel ki a fejedből, csak gondolkozol és gondolkozol... A kérdések soha nem érnek véget, jó és rossz oldal összekavarodik, és csak azt hajtogatod; miért? MIÉRT!?


Persze lehet, hogy csak rossz passzban voltam és ennyire azért nem volt drámai. :$ Ha nagyon nincs jó hangulatod, ne a Shikit válaszd kikapcsolódásnak!

2017. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsó! köszönöm a választ:3 megnéztem,és imádtam! :D

Mindig kb 2 műfajú animét néztem eddig szóval ez nagyon jó volt változatosságnak.Én az egészben leginkább azon szomorodtam el hogy tatsumi meghalt,mondjuk valamelyest megérdemelte :D Néhány halál 'brutál' volt amit nem szívesen élnék át az biztos! XD

2017. júl. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!