BAP vagy EXO?

Figyelt kérdés
Melyik kpop bandát szeretitek jobban?

#K-pop #Koreanboys
2017. ápr. 27. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát....Ja ...Gondolom a válaszom kevésbé lesz elfogadható ha közlöm,hogy A.R.M.Y. vagy..Xdd. De nem baj azért megírom:

Hát a B.AP. Hogy miért ???? Nekem valahogy sokkal jobban szimpik ,nem tünnek olyannak akik megjátszák magukat,azz EXO sem olyan ,de azért mégis..:) Xdd

B.A.P. dalai is sokkal jobban megfogtak a One shotért oda meg vissza vagyok....

A tagok is jobbnak tűnnek:)

Ui.: Exoerek ne harapjátok le a fejemet pls!:)

2017. ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagyok elírtam sorry
2017. ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen másak.Képzelheted, az EXO az ub bandám, utánuk közvetlen a B.A.P (és a Block B) jön. Az "ub" banda címszóval már elárultam magam, de nem szeretek sorrendet alkotni, a szívem csücske mindkettő.
2017. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

B.A.P-t azért szeretem, mert a valóéleti problémákról szólnak a dalaik. Például a legutóbbi egy betegségről, akkor ott van amit a kompkatasztrófa emlékére írtak és felszólaltak a kormány ellen.

EXO-t is nagyon szeretem, habár nekik majdnem az összes daluk szerelmi témás.

És mivel az EXO vezetett be a k-pop világába, ezért őket szeretem jobban. De a B.A.P is nagyon jó.:)

2017. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen EXO. Már szerintem több, mint 4 éve vagyok EXO-L, így nem kell semmit sem magyarázni. :--) Számomra ők a legtehetségesebb és a legjobbak.
2017. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
B.A.P :D Ők az UB bandám is. Szeretem, hogy annyi zenei műfajban alkotnak, meg hogy ennyire átadják az érzéseket a dalokon keresztül na meg a live-ok amiket nagyon szeretek *-* Eszméletlenek élőben. A személyiségüket is szeretem, meg hogy mindent együtt csinálnak vévig, így a pert is. Saját számokat írnak, komponálnak, koreografálnak, ami még jobban tetszik ^^
2017. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!