Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, akik dohányoztok. Miért...

Ti, akik dohányoztok. Miért teszitek? Nem gondoljátok hogy kezd drága mulattsággá válni?

Figyelt kérdés
De említhetem a szervezetre gyakorolt káros hatásait is.
2010. máj. 14. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
te fizeted nekem, bogaram? mert ha igen, akkor azonnal leteszem a cigit :)
2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól van Kérdező! Egyetértek. Csakhogy a dohányosoknál ilyen finom kérdésecskével semmire se mész! Függő az egész bagázs. Én már sokkal keményebb hangot ütök meg, ha nem tetszik a füst rögtön beszólok és nem érdekel a szemtelen válasz, olyan, mint az 1. válaszolóé.
2010. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
21:19 Ha zavar a cigifüst, akkor szedd a seggeden a levegőt!
2010. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én még nekik áll feljebb...! :D (lásd fennebb)


Amúgy én sem szeretem a cigifüstöt, egyszer kipróbáltam a cigit, de nem valami jó dolog szerintem. (Akkor már inkább vizipipa... még nem láttam vizipipa függőt, és szerintem olcsóbb is, mint a cigi.)


De szerintem mindenki magánügye hogy teszi tönkre magát, csak azt ne mások rovására tegye, mert senki sem szeret passzív dohányos lenni, ha utálja a cigit.


És szerintem több "jogunk" van nekünk levegőt szívni az orrunkon és nem muszáj eltűrnünk, hogy mások akaratunk ellenére füstöt fújjanak az orrunk alá! Elvégre a levegő életfeltétel, a füst nem...

2010. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
jajj ezek az anitdohányosok most mit érdekel titeket h ki cigizik és ki nem? nem a ti problémátok akk meg??? kuss legyen!!!!
2010. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:46 Te örülj neki hogy nem dohányzol! :-)

22:53 Osztom a véleményed

2010. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22:10: Te meg fújd a kölyködre. :)
2010. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"jajj ezek az anitdohányosok most mit érdekel titeket h ki cigizik és ki nem? nem a ti problémátok akk meg??? kuss legyen!!!!"


Engem nem érdekel, hogy ki cigizik és ki nem.

Viszont az én problémám is. Hogyha utálom a füstöt, akkor nem muszáj szívnom csak azért, mert valaki mellettem az orrom alá fújja. És nehogy már én kelljen odébbálljak ahhoz, hogy ne legyek passzív dohányos!

2010. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
és beledöglesz ha pár lépést odébbkell állnod?? és amugyse a mi hibánk h a füst odamegy! szal ha mi is állnék odébb igyis ugyis odafujná a szél
2010. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

S ti "beledöglenétek", ha pár lépéssel odébb gyújtotok rá?

De végülis mindegy, most ezen nem fogok veszekedni egy ismeretlen, anonim emberrel. :)

2010. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!