Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet nyomtató tintát...

Márkus Gyula kérdése:

Mivel lehet nyomtató tintát feltakaritani járólaprol és nem lakozott fárol?

Figyelt kérdés
Egy fekete nyomtatótinta kiborult
2017. ápr. 27. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod hidrogén peroxiddal (H2O2). Fertőtlenítőként is használják, gyógyszertárban lehet kapni. Én a nyomtatómban lévő tintapatronokat fecskendővel töltöm után, majd a fecskendőket hidrogén peroxiddal tisztítom.
2017. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jöhet a női végső fegyver (legalábbis a járólap esetében): a parfüm. Szerintem igazából annyi a lényeg, hogy alkohol legyen benne. Nekem eddig minden tintát kiszedett, nyomtatótintát, a toll tintáját, alkoholos filcet, mindent. Persze egy egész adag nyomtatótintához jó sok parfüm fog kelleni...
2017. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Parfümöt nem próbáltam, de azt tapasztaltam, hogy az aceton (mint általános vegyi oldószer - pl. festékek esetében) a nyomtató tintát nem igazán oldja. Azt nem tudom, hogy működik-e a dolog parfümmel, de biztosan nem olcsó megoldás. :)
2017. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!