Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza tudom valahogyan állítani?

Vissza tudom valahogyan állítani?

Figyelt kérdés
Egy word dokumentumot ,,bookshelf symbol 7'' betűtípussal mentettem el, bizonyos okok miatt (nem akartam, hogy a családnak itthon első megnyitásra olvasható legyen, bár tudom hogy hülye megoldás volt), de amikor úgy 1 héttel később újra meg akartam nyitni és átrakni ,,times new roman'' betűtípusba, hogy írás közben is tudjam olvasni, mikor visszaváltottam, már csal kis négyzeteket láttam minden egyes betű helyén. Vissza tudom ezt állítani valahogyan, vagy végleg veszett az ügy?

2017. ápr. 28. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
bármilyen betűtípusra akarnám átállítani, már csak a négyzetek jelennek meg helyette.
2017. ápr. 28. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:

a karakterkódolást próbáltad átállítani?


pl. unicode-8 unicode 16 vagy ISO kelet Európai?

2017. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem vagyok egy informatikai zseni, így nem igazán tudom, hogy ezeket hol találhatom meg
2017. ápr. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!