Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tartanom kéne a 9. osztálytól?

Tartanom kéne a 9. osztálytól?

Figyelt kérdés
Pár napja ki posztoltam a facebookra, hogy fel vettek. És megtalált egy leehendő osztálytársam az be rakott egy csoportba ott a csoportba vagyunk már kb.10. -en és az összes lánynak ilyen magamutogató képei vannak a fb. oldalán. én meg nem vagyok az a fajta lány aki feltöltene ilyen képeket stb. Az IQ színt sincs a helyén de akkor hogyan vették fel őket?! Kérdem én tartanom kéne a 9. osztálytól? A válaszokat nagyon köszi!!! :)

#iskola #rémület #új diákok
2017. ápr. 29. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A látszat néha csal. Sokan csak az internetnek produkálják magukat, és próbálják minél szebbnek-jobbnak feltüntetni magukat. Közben lehet otthon tanulnak mint a kisangyalok, mert abban szigorú a szülő (csak azzal nem foglalkozik hogy a gyereke mit művel a neten), vagy megerőltette magát és készült a felvételire mert jó iskolába akart kerülni - az majd úgyis kiderül ha elkezdődik az iskola hogy bírják-e tartani a lépést a követelményekkel.
2017. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!