Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vettek egyen napszemüveg...

Miért vettek egyen napszemüveget maguknak a tűzoltók?

Figyelt kérdés
egy vidéki város tűzoltói beruháztak egyforma napszemüvegekre, nagyon nem értem miért, szerintetek?
2010. máj. 15. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már van egyenruha, akkor úgy gondolták, hogy akkor már legyen egyen-szemüveg is...
2010. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké:) de mikor hordják? felveszik a sisak alá és úgy mennek tüzetoltani? vagy esetleg ebben csajoznak két riasztás között...
2010. máj. 17. 18:03
 3/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy a riasztások között a csajozással foglalkoznának, szerintem van jobb dolguk is. Egyforma szemüveg...talán az összetartozás, csapatszellem vagy egyéb ilyen szellem erősítésére tudok gondolni. Apróságnak tűnhet, de minden építő elemet meg kell ragadni az ilyen melóban. ez az egyik meló (szerintem) amit csapat szellem nélkül nem lehet sikeresen csinálni. Hajrá !
2011. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!