Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy zafira A-t a hatso...

Vettem egy zafira A-t a hatso ajtok belulrol nem nyilnak, es a kozponti zar sem zatja, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 09:34
 1/1 anonim válasza:
Az elég nagy baj. A az A zafira a hátso ajto kábelátvezető gumiknál eltöri a kábelt. Tipushibájuk. Nyitott elso ajtónál ki lehet cibálni a kábelt (hátso ajtók első-alsó sarka és a b oszlop közt) és összekötni, akkor a nyito gomb esetleg kinyitja a központi zárat. Amugy belulrol is azert nem nyilik, mert ha kétszer nyomod a zárást a kulcson, akkor reteszel és akkor belülről sem nyithato a kilinccsel. Ha kifejtetted az ajtó átvezető gumit akkor lehet látni szin szerint melyik vezeték melyikhez passzol. Utána én újra kábeleztem teljesen. Nem ott forrasztottam össze mert akkor megint eltöri. Ja és szilikon sprayvel kinyomtam a gumit belülröl hogy a kábelek jobban tudjanak mozogni benne.
2017. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!