Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel hogy...

Luli55 kérdése:

Csak nekem tűnt fel hogy indavideóról sorban tünnek el a sorozatok?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 sorozatot probaltam megnezni és mindig az irja ki hogy szerző is okokból letiltottàk a videót... filmeknél ugyanez a helyzet.

2017. ápr. 30. 14:38
 1/6 anonim válasza:
67%
Nem
2017. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%
Én is észrevettem hogy nagyon belelendültek a sorozatok megkopasztásába és csak úgy egyik napról a másikra levettek hat évadot a sorozatomból. Marha idegesítő
2017. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Bezzeg ha a te szellemi termékedet lopkodnák mindenféle jött-ment hülyegyerekek, akkor boldogan ülnél odahaza a rózsás kis seggeden, és száraz kenyércsücsköt majszolva számolgatnád, hogy milyen gazdag lehetnél, ha ki is fizetnék.
2017. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam... van olyan sorozat ahonnan kitöröltek 5 évadot (!) de pl. az első 3 részt meghagyták
2017. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha mondjuk egy folyamatosan ismétlödő magyar nyelvű sorozatról van szó, azt mondom oké. De a Doctor Who (vagy bármilyen más sorozat, de ez ép aktuális) 10 évadjának, ami épp most jött ki, a magyar fordítását miért törlik? Kijön, szegény lefordítja mert tudja hogy nézik, és 3 nap múlva letörlik a munkáját. Tudom sorozat meg minden, meg pénz stb., de ha így is nézik jó sok pénz bejön, akkor ha már valaki ingyen lefordítja az idejéből, hogy még más országokban is nézhessék, akkor az neki csak jó lehet nem? Vagy így játszák ki az angolok őket, hogy az angol gyerek megtanul magyarul csak hogy megnézhesse ingyen? Totál hülyeség.
2017. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, csak tizenkét évesen még nem érted a világ működését.


Az a sorozat valakinek a szellemi terméke, kvázi a tulajdona, és ha nem engedi meg, hogy te valahova feltöltsd, akkor nem töltheted fel. Pont.


Te mit szólnál hozzá, ha írnál egy könyvet, és azt én kiadnám és egy csomó pénzt keresnék vele? Helyetted...?

2017. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!