Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki jart hasonloan cipo...

Valaki jart hasonloan cipo vasarlas es utana garancia ugyben?

Figyelt kérdés
Deichmannal vasaroltam szeptemberben egy nike sport cipot. Mostanra az elejenel belso oldalt a varrasnal elegge elvan szakadva de belul is mar malik szet. Szoval lathatoan szet van szakadva nyilvan nem en csinaltam direkt. Szoval visszavittem es nem csereltek ki. Elkezdik hat fel ev letelt es en visgyem sajat koltsegemen el egy fuggetlen bevizsgalo akarmihez ahol majd esetleg kapok egy szakvelemenyt stb... nekik ki kellene cserelni mert elv.ket evre szol a gari. Es nem az en hibambol ment tonkre mashol is szakadt mar. Mit tudok tenni hogy kicsereljek es ne en rohangaljak ide oda plusz meg en fizessek mert ez nem fair sztem. Valaki jart hasonloan?
2017. máj. 1. 18:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!