Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelnék egy...

Szerintetek megfelelnék egy ilyen középiskolának?

Figyelt kérdés

Hetedikes, közepes tanuló vagyok (nem állok semmiből 2-re, a készség tantárgyakból áltagban 5 vagyok, de a többi 4, 3)

Nem vagyok szorgalmas, ez a legnagyobb gond.

Először is...kinéztünk szüleimmel egy művészeti sulit (szakközépiskola), ahova ők is jártak régen. Nagyon szeretek rajzolni, és fotózni (szóval most a grafika és a fotó szakon gondolkozom), és szüleim szerint tehetséges is vagyok. Most nyáron szeretnék még tanulni rajzolni.

Apukám sikeres fotós lett, (ebben a középsuliban mindenki ismeri szinte) de ő elég jó tanuló volt.

Beszéltem a szüleimmel erről, és anyukám azt mondta, hogy vagy a rajzaimnak kell majd jól sikerülnie, vagy jó tanulónak kell lennem. Szóval már csak a rajztudásomban bízhatok. De attól félek, hogy az sem lesz elég jó.



2017. máj. 4. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Apukámtól örököltem a legtöbb tulajdonságomat, köztük a rajztudásomat is. (meg anyukámtól is) És most ő az egyetlen, aki tudna majd segíteni.


Nem tudom mennyire számít, de angolból szinte kitűnő vagyok.

2017. máj. 4. 20:15
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ott a helyed. Jó lesz! Rajzolj sokat, minden nap.
2017. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!