Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit akar tőlem? Vagy...

SZIGGISZ kérdése:

Most mit akar tőlem? Vagy egyáltalan akar valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam. A múlt nyáron szerves része lett az életemnek, aféle legjobb barát. Pontosabban úgy kezdtük. Mert ez a fiú mostanában megfogja a kezem beférkőzik a magánszférámba simogtja a hajam stb. Lehet ezek is fiú legjobb barat tulajdonsagok? Mert nem tudom. Nekem még ő az első. Próbálom távol tartani magam tőle de ha nincs velem keresem és ez fura. Félek, hogy osztálytársal nincs jövőm. És megfogadtam hogy egy ideig nincs fiú(nyáron ő vigasztalt egy fiú miatt) de ez most összezavart! Segítsetek!

2017. máj. 6. 12:04
 1/1 2*Sü ***** válasza:

> Lehet ezek is fiú legjobb barat tulajdonsagok?


Gondolom sejted, hogy aligha… A klasszikus kérdést juttatja eszembe: Létezik-e igazi barátság férfi és nő között, és ha igen, akkor miért nem?


De gondolj bele, te közelednél így egy fiúhoz, ha szimpla barátságról lenne szó, és nem valami többről?


> Mert nem tudom.


Mondjuk lehet erről beszélgetni is…


> Próbálom távol tartani magam tőle


Miért is?


> de ha nincs velem keresem


Miért is? (Ezeket a „miért is” kérdéseket nem nekünk, hanem magadnak kell megválaszolnod.)


> Félek, hogy osztálytársal nincs jövőm.


Újfent: Miért is ne lehetne?


> És megfogadtam hogy egy ideig nincs fiú


Tehát hoztál egy szabályt magadnak, ami mögött különösebb racionális indok nincs – nem mintha a párkapcsolati kérdések racionális alapon működnének –, és most ehhez akarod mindenáron tartani magad. Miért is?


Ez kicsit olyan, mint aki berúg, és megfogadja, hogy soha nem iszik alkoholt. Ahelyett, hogy levonná a tanulságot, hogy esetleg változtatni kellene az alkoholfogyasztási szokásain. A különbség annyi, hogy míg alkohol nélkül valóban lehet 100%-ig teljes életet élni, párkapcsolat nélkül ritkán.


> Segítsetek!


Hogyan? :-)

2017. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!