Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több mint egy éjszakát bent...

Több mint egy éjszakát bent voltak a ruhák a mosásba. Hogy tudnám kiszedni a szagot? 16/F

Figyelt kérdés
Bent maradtak a ruhák a mosásba több mint 12 órán át. Ha beteszem még egyszer akkor elmegy a szaga????? Kérlek valaki válaszoljon. 16/F vagyok és nincs senki aki tudna segíteni de nagyon kellenének a ruhák.

#ruha #mosás #büdös #bebüdösödött
2017. máj. 8. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen szagot és milyen mosásba (sic!)?

Ázott teknőben, mosógépben maradt benne? Megbüdösödött vagy mosószer szaga van?

Ha gépben volt, az egyszerű tárcsás, vagy automata? Ha az utóbbi, akkor egy rövid mosóprogrammal mosd ki újra.

Amennyiben öblítőt használtok, akkor tegyél a gépbe. Mosószer nem kell, mert már tiszta.

2017. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy elég jó mosógép és nem rég lett véve 100k felett szóval szerintem automata. Nem tudom mert a mosás felénél lett abbahagyva és most meg elindítottam hogy had folytassa. Van rajta olyan program, hogy gyors mosás (ebben van mosószer is) vagy öblítés és centrifugálás. Gondolom, hogy öblítés és centrifugálás kell.
2017. máj. 8. 11:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Most lett vége és ahogy vártam ilyen beposhadt ruhaszaga van. Egyáltalán ki lehet ezt szedni?
2017. máj. 8. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
megcsinálta az öblítést és ugyan olyan büdös mint előtte. Szerintem ezt már elcseszem. Azért köszi a segítséget ment a like :)
2017. máj. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!