Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyámból es apámból nagyon elegem van folyton azt hiszik ha beteg vagyok hogy én biztos csak hazudok mert nem akarom suliba menni.most is kifordult kézilabdán a lábam kozben meg ram is ugrottak szoval a labam jol bevan dagadva szoltam anyanak erre odajon apam es azt mondja:ugyan mar semmi bajod csak nem akarsz suliba menni.ez engem nagyon felduhitet es felmentem a szobamba hisztizve es meg van pofaja megkerdezni hogy mi bajom van hogy hisztizek.ekkor olyan erzes kapott el hogy en mindjart ordibalni fogok csapkodni es megütni apam de ugye en ezt nem tehetem meg mert akkor en lennek a szemét.na mindegy valahogy nagyon elakarom kuldeni oket a francba.hogyan tudnek tenni ellenuk?
2017. máj. 8. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért akarsz ellenük tenni? Jól vagy?

Normálisan kellene viselkedni, nem hisztizni, és mindjárt jobban becsülnének. Tudom, hogy nehéz... nyilván nem neveltek valami jól. Magadtól kellene most megtanulnod ezt, ha már idáig nem jött össze.


Itt az idő, hogy a kezedbe vedd a saját jellemed alakítását.


Ja, és közben azért menj el orvoshoz nézze meg a lábad. Bár nekem is van egy olyan érzésem, hogy egy csöppet szabadon alakítod a tényeket... majd ő megmondja.

2017. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!