Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat, véleményeket,...

Tapasztalatokat, véleményeket, meglátásokat volnátok szívesek írni az alábbiakról?

Figyelt kérdés
Másfél éve volt egy "kapcsolatom",(7 év volt köztünk, ő volt az idősebb) de inkább csak a szex játszotta a főszerepet...volt egy 1 hónapos szünet is, aztán megint "együtt voltunk". Erőszakos voltam a megérzéseimmel, minden áron el akartam hitetni magammal hogy jó lesz. Nyár elején szakított velem hülyébbnél hülyébb indokok kíséretében. Elfelejtettem őt idővel, ha gondoltam is rá, keveset. Aztán megismertem a mostani páromat (10,5 év van köztünk, ő az idősebb), akibe nagyon szerelmes lettem, főleg a "csak randi" időszak alatt volt nagy a lángolás, és az utána elkövetkezendő 4 hónapban. Nagyon szeretem most is, és vele tervezem az életem, szinte már családtagnak számít itthon, és tökéletes számomra. Órákat tudnék róla beszélni....sőt, napokat. DE, néha megnézem az "exem" facebook profilját, és gondolok is rá, nem tudom mit érzek, és nem tudok tiszta vizet önteni sem a pohárba, mert egyedül nem megy. (Ilyenkor elmondom a páromnak is, hogy mit csináltam, hatalmas bűntudatom van miatta, lelkiismeretfurdalásom...) Rosszul érzem tőle magam.

2017. máj. 8. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!