Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Royality Line edények mennyire...

B. Judit kérdése:

Royality Line edények mennyire jók?

Figyelt kérdés
Beleugrottam egy edénykészlet vásárlásába, utcán. Tudom hogy nem kellett volna, de teljesen elkábított a dumája, pedig óvatos vagyok. Mindegy, már megvan az edénykészlet, kerámia késkészlet is. Ki használt már ilyet?

2017. máj. 10. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Alsó középkategória. Az edények elég gyengécskék. Lealkudva vettem késkészletet de nem vagyok elájulva.
2017. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ezzel a névvel második készletet most rendeltem, (elsőt majd húsz évig használtam, parkolóban vettem) nem is túl drága, nem nehezek, nem ég le semmi, könnyű tisztán tartani, nekem fontos volt a fűl-fogó ne melegedjen, 12 részes elég a naponta főzéshez!
2017. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!