Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövöhéten vizsgázom Nyíregyház...

Jövöhéten vizsgázom Nyíregyházán elsősegélyből és nagyon parázom, mert úgy hallottam, hogy ott a legszigorúbb vizsgáztatók vannak. Van olyan aki ott vizsgázott? Tapasztalat?!

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindaddig amíg nem csinálsz hülyeséget, nincs mitől tartanod. Ne legyél önmagadra és másra veszélyes, a többit pedig csak meg kell tanulni.
2017. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ott vizsgáztam, az emberek 90%-át átengedik, szinte csak azt nem aki semmit nem tud. Ne izgulj! Én nem készültem rá semmit, csak előtte átolvastam és így is max pontos lett, nagyon egyszerű! 19/L
2017. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is ott vizsgaztam, az Arany Janos uton, es konkretan a vizsgaztato telefonalt a felesegevel, es az adminisztrator neninek mutogatta a telefonjan a felesege szemoldoket😂 ha az elejen vizsgazol akkor meg szigoruak, de egy ido utan mar leszarjak es csak azt varjak hogy vege legyen, es igy atengednek. Nem kell aggodni😊
2017. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!