Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmixezni akarok nagyobb...

Tippmixezni akarok nagyobb téttel, és mindig tesztelem magam hogy olyan mint ha megraknám és nem rakom meg, tehát az van hogy van egy meccs 0,5 gólnál több és az a baj hogy már vagy 20-szor 30 szor a 0-0át húzom ki, mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Tehát van egy nap az eredmenyek.com-on többszáz meccs és abban van egy nap egy két 0-0 és állandóan azt húzom ki,komolyan mondom sírba visz,minden áldot nap kihúzom a 0-0-át,valami megoldás erre nincsen?Mert kb majd egyszer két százezret felakarok tenni két 1,05 ös oddsra,de így hogy mindig 0-0 így nem tudom mi lesz.Hogy az 1,05 odds hozna mindennap 20 ezer forintot.Nem tudom mihez kezdjek hogy ne húzzam ki,tippek?Előre is nagyon köszönöm!
2017. máj. 12. 22:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Kétszázezret mindennap felraknám ha nyernék akkor 20 visszajönne
2017. máj. 12. 23:00
 2/8 A kérdező kommentje:
Két meccsen
2017. máj. 12. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nyernél 20 ezret naponta... aztán csak egyszer ne jöjjön be és buktál baromi sokat.... a tippmiksz ugyanaz mint a lottó vagy a kaparós sorsjegy, a hülyék adója. Ha huzamos ideig csinálod mínuszos leszel
2017. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig ez a 0-0 :(
2017. máj. 13. 09:36
 5/8 anonim válasza:
#3,buta vagy. Amihez nem értesz ne szólj szerintem bele. Ha okosan játszik az ember simán fizetés mellé egy kis zsebpénzt össze lehet vele szedni SŐT egyetemen hallottam már valami igen jó matekos gyerekről aki 4 hónap alatt csinált 1.500.000 Ft-ot matematikai alapon.
2017. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az innen onnan hallottam sztorik azok mennek... hogy lehetne már kitalálni bármiféle matematikai alapot??? Hát egy meccs kimenetele ezer meg egy dolgon múlik ... istenem te sekélyes...
2017. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vagy te:@
2017. máj. 15. 20:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Megint a 0-0-át húztam ki a százból én nem tudom mitcsinálok mostmár komolyan mondom!!!!
2017. máj. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!