Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen lány?

Fiúk! Nektek bejön az ilyen lány?

Figyelt kérdés
Barna hosszú haj ės sotet barna szem. 52 kg es 156 cm...Sportos testalkat..sokan mondják,hogy szép vagyok ės kedves.szeretek barátkozni mindenen mosolygok😂 nem szeretek a középpontban lenni es ha magam vagyok a szinpadon akkor lámpalázas is vagyok egy darabig..van mikor osszeveszek a baratnommel de 2 percre rá kibekulok vele....szeretek adni masoknak..jó néha fiúkat cukklni ( persze csak a határokig) kb ennyi lenne valszokat előre is köszi
2017. máj. 20. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül sajnos nem sokat lehet mondani.
2017. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2*Sü ***** válasza:
86%

> Barna hosszú haj ės sotet barna szem


Hát ez kb. minden harmadik lányra ráillik.


> 52 kg es 156 cm


Életkor nélkül értelmezhetetlen adat.


> sokan mondják,hogy szép vagyok ės kedves


A kérdés, hogy kik.


Az, hogy előbb soroltad fel a külső tulajdonságokat, mint a belső értékeket, az azt sugallja, hogy felszínes vagy.


> szeretek barátkozni

> nem szeretek a középpontban lenni


Tehát extrovertáltan introvertált vagy.


> ha magam vagyok a szinpadon akkor lámpalázas is vagyok egy darabig


Mint minden ember.


> van mikor osszeveszek a baratnommel de 2 percre rá kibekulok vele


-10 pont. Érzelmi instabilitás, kiszámíthatatlanság. Ha fontos dolgon vesztek össze, aminek tétje van, az nem szokott 2 perc után kibéküléssel lezárulni, hiszen a konfliktusnak tényleg tétje van. Ha viszont lényegtelen dolgokon veszel össze egy hozzád közel álló emberrel, az meg nem túl biztató.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Úgy összességében semmit nem tudtunk meg rólad. Maximum annyit, hogy kb. egy átlagos tinédzser vagy, annak minden kuszaságával együtt. Nem tudtuk meg, mik az álmaid, mi éltet, mit szeretsz, mik a céljaid, mi a hobbid, mik a félelmeid, mik az erényeid, és mik a hibáid. Nem látjuk a gesztusaidat, a reakcióidat. Nem tudunk rólad semmi olyan részletet, ami alapján egy lány szimpatikus, vagy nem egy fiú szemében.

2017. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

2*Sü kolléga gyakorlatilag szóról szóra leírta, amit én szerettem volna.


Külön kiemelném azonban a felszínességet: aki azt hiszi, hogy ennyi infó alapján meg lehet ítélni egy embert, az elkeserítően egyszerű lény lehet.

2017. máj. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Meg tul fiatal vagy, mennyi lehetsz?? 14-15???

Egy embert nem lehet ennyivel jellenezni de nyugi nincs veled gond csak meg fiatal vagy es azert nincs meg senkid.

2017. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te vagy a női énem szóval igen 😂😂 #ego
2017. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!