Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valami unaloműző?

Mit csináljak? Valami unaloműző?

Figyelt kérdés
Megtanultam egész hétre,már csak pár oldalt kell tanulnom és kész vagyok.Mit csináljak utána?Jelenleg alig van olyan könyvem,amit nem olvastam ki,azokat pedig nem véletlenül.A házimunkával készen vagyok,a szobámat kell nekem kitakarítanom.A barátaim nem érnek rá,az egyik a családjával van valahol,a másikat meg nem engedik ki.Felvételi feladatokra gondoltam(jövőre felvételizek),de szinte az összeset megcsináltam már.

2017. máj. 21. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz sorozatokat és filmeket,vagy mozogj kicsit PL:menj ki bicajozni,futni stb...
2017. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, ugorj át hozzám, kitalálunk valamit.
2017. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz az ajánlatot,kedves utolsó-.-"Túléltem amúgy,most meg van mit tanulnom,egyenlőre megleszek.Nyárra viszont..Semmi ötletem.
2017. máj. 22. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ajánlatom nyárra is áll. ;)
2017. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem túl valószínű,hogy bármelyik férfi is érdekelne:)
2017. máj. 26. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen hobbijaid vannak? 17F
2017. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy férfi vagyok? ;)
2017. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Járok edzésekre,de az sajnos nincs mindennap.Szeretek olvasni,van pár sorozat is,amit szeretek.Egy barátnőmmel már megbeszéltem,hogy megyünk futni.Mást így nemigen tudok.
2017. jún. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!