Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Digitális rajzoláshoz ujjatlan...

Digitális rajzoláshoz ujjatlan kesztyű?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ilyet hol találok, vagy legalább milyen néven árusítják? Szükségem lenne rá, és tudom, hogy sokan alkalmaznak ilyet, amikor csak a kisujjnál van végig meg a kesztyű, hogy ne tapadjon a kéz a táblához.


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 21. 12:34
 1/6 2*Sü ***** válasza:

EBay-en lehet találni:

[link]


[link]


Innen meg esetleg meg lehet nézni, hogy milyen néven nevezik még. Magyar webshopokban böngészve még nem láttam ilyet, mondjuk nem is nagyon kerestem.

2017. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is csinálhatsz, hogy te vágod le az ujjait.
2017. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajátot már próbáltam, de csak vékonyabb téli kesztyűm volt, amit csak úgy tudtam szétvágni, hogy csak az ujjak részét, mert ha keresztbe szétvágom a kesztyűt(mint ahogy a rendes ehhez kitalált kesztyűknél van), akkor szétjött a kötés. Ilyenkor nyáron(meg amúgy is), beleizzad a kezem, meg nem is a legjobb tapadásgátló megoldás. De köszi a tippet.


Az elsőnek meg köszönöm szépen, már én is nézegettem, viszont egy gondom van ezekkel. Ezek jobbkezes kesztyűk, ha minden igaz, viszont nekem balos kellene. Olyan 1-2-őt találtam, viszont 10x annyiba kerül, mintha egy olcsó jobbosat vennék. 5000 Ft-t nem tudom, hogy megér-e. Vagy ha egy olyan kesztyűt veszek, amin nincs semmiféle jelzés, akkor mindkét kézre használható? Vagy direkt úgy van kialakítva, hogy van egy eleje meg egy hátulja?

2017. máj. 21. 20:12
 4/6 anonim válasza:
Elnézve a képeket, szerintem bármelyik kezedre fel tudod venni. Max annyi, hogy a felirat a csuklódnál lesz, ha a bal kezedre húzod. Gyakorlatilag csak egy cső, aminek van két ujja meg egy kivágott része.
2017. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2*Sü ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik, hogy ez kézfüggetlen.

Pl.: [link]


A leírásban: „S/M/L 3 different sizes for your choice, better fits for both of your right and left hands.”

2017. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen a válaszokat, akkor rendelek egy ilyet.
2017. máj. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!