Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki feltesz egy kérdést...

Ha valaki feltesz egy kérdést és kap rá választ és megköszöni, miért nem veszi a fáradságot, hogy legalább az "ez a válasz szerintem hasznos" ujjra is rányomjon?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha indulna egy mozgalom, hogy a regisztráltak, ha elolvasnak egy-egy választ egy kérdésre és azt látják, hogy a kérdező nem "pontozott", ezt ők megtennék.

Mit gondoltok erről? Fontos nektek a visszajelzés, ha már egyszer válaszoltok? Nekem igen.


2010. máj. 16. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a % gyűjtögetés miatt vagyok ezen az oldalon...
2010. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már volt, hogy tettem fel kérdést, és a válaszokra rá is nyomtam a zöld kezecskét, mégsem jelent meg mellettük az "X%-ban hasznos". Valószínűleg csak bizonyos számú klikkelés felett jelenik meg, egyetlen ember értékelésére nem.
2010. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én sem, de mivel néhányan azért leértékelnek, mert a véleményemet elmondom, örülnék, ha felértékelnének, ha a kérdező hasznosnak találja amit írtam.


Egyébként (2.válaszolónak írom): Ha te értékelsz valakit, csak azt látod, hogy ez a válasz szerinted hasznos vagy nem hasznos. %-ot csak akkor látsz, ha más értékeli - szerintem.

2010. máj. 16. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem se nagyon érdekel. Azért regisztráltam, hogy hülyeségeket olvashassak és szétröhögjem az agyam. Meg hogy hülyeségeket írkáljak hülye kérdésekre. Bár akadnak olyanok is, amikre komolyan válaszolok. De valójában nem nagyon tud érdekelni. De azért ha pontoz valaki, inkább felfelé, mint lefelé :-D
2010. máj. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha túl sok választ kapok,de amikor van időm,akkor a hasznos válaszokat felszavazom :)
2010. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!