Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi csíphetett meg?

Mi csíphetett meg?

Figyelt kérdés
már március óta piros foltok lettek a testrészeimen viszketnek fájnak és egy pötty van a közepükön és csak éjszaka történik..szúnyog nem lehet mert ahhoz még túl korán volt...meg már csípett meg szúnyog de ez màs...harlekin katica se lehet..ágyi poloska se lehet mert azt már észrevettük volna meg már azóta kimostunk meg áthúztunk mindent meg átnéztem mindent meg felporszívóztam mindent se sehol nem találok semmit de még mindig vannak és nem tudom mi lehet van valakinek valami ötlete???

2017. máj. 22. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamiféle pók lehetett.
2017. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Pók nem fog megcsípni, maximum ha provokálod és akkor is csak pár faj képes rá, és azok is egyszer fognak, nem járnak vissza.

A harlekinkaticák megint nem olyanok, amik éjszakánként odamennek és összecsipkednek.


Ezek alapján amire tippelni lehet, az ágyi poloska, bolha vagy valami kiütés. Ezeket viszont sokszor még képpel se lehet megmondani biztosra, nem még így.

Bőrgyógyász látta már? (Nem mintha azok nem ráfognák ugyanúgy mindenre, hogy pók meg "bogár"..)

2017. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek emelted ki? Menj el bőrgyógyászhoz!
2017. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rüh
2017. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!