Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mentek ma suliba? :$

Mentek ma suliba? :$

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 07:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
jaja nekem van suli de annyira nincs kedvem elindulni ebbe az idöbe...:S pedig lassan elkéne:D 16/F
2010. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem,mert ma szakmunkás írásbeli van. :)
2010. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
pláne h félorára lakom a sulitol és 3 dogát is irok:S
2010. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem érettségi szünetem van június 14.-ig!
2010. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szakmai vizsgák vannak a sulimban, ezért ma nem megyek :D
2010. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nekem meg délután kell bemenni mert délelőtt vizsgák vannak. már elő is készítettem a télikabátom... és ráadásul buszozhatok is.
2010. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jha nekem is fél 12.re kéne menni, de olyan rossz idő wan meg minden.:/ Egyáltalán nincs kedvem menni.:S
2010. máj. 17. 08:08
 9/23 anonim ***** válasza:
Én már végeztem a sulival, már csak a szóbeli van vissza...
2010. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

Kedvcsinálónak küldöm mindenkinek Jány Gusztáv alábbi hadparancsát:


---


294/2. hds. I. a. 43. I. 24. szám.


HADSEREG PARANCS


1. A 2. magyar hds. elvesztette becsületét, mert kevés - esküjéhez és kötelességéhez hű - ember kivételével nem váltotta be azt, amit tőle mindenki joggal elvárhatott.


Állásainkból ellenséges túlerő kivethetett még akkor is, ha a csapat kötelességét meg tette. Ez nem szégyen. Ez szerencsétlenség. De becstelenség az a lelkeveszített fejnélküli gyáva menekülés, mit látnom kellett, miért most a szövetséges német hds. és az otthon mélységesen megvet bennünket. Ehhez minden oka meg is van.


2. Vegye tudomásul mindenki, hogy innen sem betegség, sem sebesülés, sem fagyással el nem engedek senkit. Azon a területen, hol gyülekezésünket elrendelték, hol az újjászervezést végrehajtjuk, ott marad mindenki, míg meg nem gyógyul, vagy el nem pusztul.


3. A rendet és a vas fegyelmet a legkeményebb kézzel, ha kell a helyszínen való felkoncolással, de helyre kell állítani. Ennél kivétel nincs, legyen az tiszt, vagy rendfokozat nélküli honvéd, aki parancsomnak nem engedelmeskedik, az nem érdemli meg, hogy nyomorult életét tovább tengesse, és nem engedem, hogy szégyenünket bárki is tovább nagyítsa.

2010. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!