Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire mennek a feljelentéssel?

Mire mennek a feljelentéssel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki kikezdett velem méghozzá úgy hogy van párkapcsolata(eggyütt élnek)

De engem ez igazából nemérdekelt mert amugy sem ismertem szinte egyiket sem(munkámból kifolyólag találkoztam néha vele)gondoltam egy kaland,ha már úgyis arra vágyik kihasználom a lehetőséget.

Ez csak egyszeri alkalom volt és már több hónapja

Titokban is maradt azthittük viszont múlthéten kiderült hogy egyik közös ismerősünk tovább adta pont egy rossz akarójának

Ugye aztis lehetett hallani h nem csak velem kezdett ki

A barátja nemtudta kinek higyjen jött hozzám hogy igaz e mert a csaj mindent tagadott

Először mondtam neki hogy nem mert nemigen akartam ebbe belefolyni meg ha úgyse csak velem csinálta meg gondoltam ne az én szavamon múljon az ő kapcsolatuk

Tehát letagadtam énis,ő is

Utána kis idő elteltével jött vissza a gerek hogy mi az igazság mert másoktól nem ezt hallotta

És hogy azsem baj ha igen csak tudni akarja mert nemakar mégegyszer egy olyan nővel lenni aki csak anyagilag kihasználja és megcsalja

Én meghát megsajnáltam ilyen téren és mondtam hogy igen igaz

Utána ennyi volt

De rá egy hétre megbolondult és hívogattak hogy ne hazudjak (csaj telimagyarázta a fejét)elhitette a saját igazát

És mondta a gyerek hogy mutassak bizonyítékot hogy téll megtörtént vagy feljelent rágalmazásért

Csakhát azóta a beszélgetést is töröltem tehát nemtudtam bizonyítani

Én meg mondom ha ilyen h"lye vagy akkor hidd azt hogy nem csal meg a barátnőd akivel csak tud

Amugysem nekem kell magyarázkodnom

Aztán az volt a kèrése hogy közöljem az ismerősömmel hogy ez hazugság és utána békénhagyjuk egymást

Jolvan mondom :D

Ugyhogy elvileg ennyi de kinézem belőle hogy bemegy a rendőrségre

Namost azt nemtudom hogy ilyenkor kinevetik ezzel vagy foglalkoznának vele?

Bár nemgondolnám hogy ő is feltudna valamitis mutatni hacsak nem vette fel a telefonbeszélgetést

Csak még nemvoltam ilyen helyzetbe ezért ha véletlen úgy alakulna tudni szeretném mi akkor a teendő :)


2017. máj. 23. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zagyva a szöveg. Mi az a rágalmazás amiért feljelentene? Az hogy beismerted hogy megcsalta a barátnője? Mert azzal mehet akármilyen hivatalba, nem lesz belőle rágalmazás.

Ha kéretlenül hívogat és feltételeket szab hogy ezt csináld-azt csináld, ő lesz bajban zaklatás és zsarolás miatt.


Ez a "feljelentelek, különben..." egy beijesztési technika. Azt hiszi hogy ha a rendőrséggel fenyeget akkor majd kiszedi valakiből az igazat. Ne foglalkozz vele.

2017. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!