Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvagyok fázva. Eltörtem a...

Megvagyok fázva. Eltörtem a lázmérőt a konyhában. Anyumnak szóltam de nem igazán ért az ilyesmihez. Épp étel fött. Nagyjából feltakarítottam de félek hogy belement az ételbe vagy lesz valami bajunk. Szerintetek lehet bajunk?

Figyelt kérdés
Ugye nem lesz semmi bajunk. Lehet higy belélegeztem a higanyt. Nem tudom megkülönböztetni hogy az megfázás tünetei vagy a mérgezésé. Kérlek segítsetek
2017. máj. 23. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Már ettünk az ételből. Nagyon félek hogy baj lesz:'( kérlek rendes válaszokat adjatok.
2017. máj. 23. 19:46
 2/2 Apothecarian válasza:
Már elég későn látom a kérdésed, de legközelebb, ha bármi olyan történik amire nem tudod a választ és a felnőtt se tudja, rögtön keress rá neten, mert szinte minden fent van. Itt van amúgy egy leírás mi a teendő, nézd meg hogy a felsorolt tünetek közül nálatok előfordult-e bármi, és ha igen akkor mindenképp forduljatok orvoshoz és mondjátok el hogy mi történt: [link]
2017. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!