Mi is van akkor?

Figyelt kérdés

Bocsássa tok meg a kérdés koromert, de ebben a helyzetben meg nem voltam...

Leirnam a keret sztorit is, h jobban meg lehessen válaszolni a kérdést!


A párommal együtt voltam az úgy nevezett ovulacio napján (sosem tudtam mikor is volt az ovulacios nap pontosan, mert nem homeroztem), ami pontosan május 15en volt, és attól a naptól éreztem h vmi mas, különleges... az elkövetkezendő napokban sokat olvastam ezekről a "terhesség elojeleirol (szintúgy nem érdekelt sosem). 24re sok tüneteit "produkaltam" vagy a lehetséges baba!!! Tesztelni meg nem tudok mert meg a teszt élhető szegi időn kívül esek!!!! Egyik napról a másikra alhasi görcs sok voltak, néha elfogott a kisebb és tűrhető hányinger, fajt a fejem, a derekam, görcs (aminek egy héttel a menzi előtt kellene), a folyasom plyan vizszeru lett, és mindig csak egy pici jön(kb egy hete jött ez a tünet is ki) ... ezek mind időszakosan jöttek rám, egyik nap ez a másik nap a másik, de volt olyan tünet, ami gyakran párosult masikakkal! Meg csak 9 nap telt el, éppen ezért nem tudom mire gondoljak! Tesztelni meg nem tudok! Meg kell par nap hozza... ez így normális? Vagy behaluztam???



2017. máj. 24. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Gratulalok...
2017. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jól értelmezték ezt a kissé értelmetlenné sikeredett sztorit,még be sem àgyazódott az a babóka.Mitől éreznél terhes tüneteket?A szervezet csak akkor kezd el hcg hormont termelni,ha megtörtént a beàgyazódàs!A tüneteket pedig a hcg hormon okozza!
2017. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen, mert azt mondjak h vkinek végzéssel jár a beagyazodas, van akinek semmi! Mert h mindannyian kulonbozunk de a folyamat ami "végbe megy" ugyanúgy zajlik! Tesztelni nem akarnék, amíg a menzi nem jön meg, ha esetleg elmaradna, akkor kellene bevetni a tesztet...
2017. máj. 26. 09:13
 4/4 A kérdező kommentje:
* verzessel jár a beagyazodas, de vannak olyanok akinek semmi sincs
2017. máj. 26. 09:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!