Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az önéletrajzon a hobbi...

Az önéletrajzon a hobbi részhez azt is beírhatom, hogy szeretek a barátaimmal találkozni és a párommal időt tölteni?

Figyelt kérdés

Vagy ezek lényegtelenek az önéletrajz szempontjából?

(Elnézést a hülyes kérdésért, most először kell önéletrajzot leadnom, és csak ez az egy dolog kérdéses számomra).



2017. máj. 25. 18:11
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Beleírhatod, de ez nem hobbi. Szabadidő cím alá vedd.
2017. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnám be, mert ehhez semmi közük. Valami hobbid csak van, vagy ha jó vagy valamiben, például jó műszaki érzéked van és szeretsz időnként szerelni, barkácsolni akkor azt írd be, mert egyes helyeken ez jó pont szokott lenni. De manapság már nem is lényeges a jó önéletrajz munkaerő hiány van, aki feltünteti az iskolai végzettségét, és az interjún látják rajta hogy van némi esze, meg tud írni, olvasni akkor úgy is felveszik.
2017. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hobbi, így nem kell beleírni, mert semmi értelme.

Hobbi, ha mondjuk szeretsz olvasni, keresztrejtvényt fejteni, stb.

De hogy őszinte legyek, én egyáltalán nem szoktam ilyet beleírni az önéletrajzba. Sem azt, hogy mit csinálok a szabadidőmben, sem azt, hogy mi a hobbim.

A lényeg, hogy milyen végzettséged van, milyen munkatapasztalatod van, illetve milyen tudásod, képességeid vannak, ami által "megnyerheted" magadnak a meghirdetett állást. A többi nem érdekli a munkáltatót.

2017. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hobbit írj bele, ami a munka szempontjából fontos lehet.Például, ha összeszerelőnek jelentkezel, akkor írhatod, hogy szereted a kézügyességet igénylő hobbikat.
2017. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!