Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túlterhelt vagyok a koromhoz...

Túlterhelt vagyok a koromhoz képest? (Én annak érzem magam) 11/L

Figyelt kérdés

Német kéttannyelvű iskolába járok 5. osztályba. A heti rendem:

Hétfő: 6 tanóra, utána fél 5-től fél 6-ig hiphop táncóra.

Kedd: 7 tanóra, utána fél 3-tól fél 4-ig gyógytesi.

Szerda: 7 tanóra, utána nincs semmi edzés.

Csütörtök: 7 tanóra, utána fél 5-től fél 6-ig hiphop táncóra.

Péntek: 6 tanóra, utána 3-tól változó ideig úszás. Plusz tantárgyak a német kéttannyelvű osztályban: Német civilizáció, Német természetismeret, Német kommunikáció, Német történelem. Alsóban volt: Német testnevelés, Német technika, Német rajz.


2017. máj. 26. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korhoz köthető a túlterheltség,hanem személyhez.Van,aki úgy érzi,hogy nagyon sok mindent csinál,és már nem bírja,és van aki ugyanennyi tanóra és különóra után alig fárad el,és nem zavarja egyáltalán a mennyiség.Én az utóbbi vagyok.Nekem is rengeteg különórám,és tanórám volt 11 évesen,de nem nagyon éreztem úgy,hogy túl lennék terhelve.Mindenesetre szerintem beszélj a szüleiddel,és mondd el nekik,hogy szerinted ez sok,és szívesen pihennél kicsit többet.Biztos,hogy megengednék,hogy valamelyik különórát abbahagyd. :)
2017. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!