Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan szervezet ahová a mennyasszonyi ruhámat felajánlhatom halott csecsemőknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sokszor olvastam olyat, hogy a mennyasszonyi ruhát fel lehet ajánlani olyan helyekre ahol halott kisbabáknak varrnak belőle ruhát. Esetleg valaki tud ilyet? Én szivesen felajánlanám ilyen célra.
2017. máj. 27. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha sokszor olvastad, miért nem ott érdeklődsz, ahol olvastad? Én mondjuk még sosem olvastam ilyet. Mi az ördögért akarna valaki halott kisbabáknak esküvői ruhát varrni? WTF?
2017. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jézusom hogy tudsz ekkora baromságot írni!Nem esküvői ruhákat varrnak a csecsemőknek hanem ha nem tudnád akkor őket is eltemetik valamilyen ruhában! Az inteligencia szinted elég alacsony ha még egy ilyen kérdésre sem tudsz normálisan válaszolni!Gratulálok!
2017. máj. 27. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Az alacsony IQ-ról vitatkozhatnánk, de nem teszem, felőlem azt gondolsz rólam, amit akarsz.


De ha valaki kiír egy ilyen kérdést, szerintem esélyesebb a megtisztelő címre. :)


Milyen perverz dolog már, hogy meghal a gyereked, és akkor valakinek a használt menyasszonyi ruhájában temeted el? El nem tudom képzelni, hogy fordulhat meg ilyen bárkinek a fejében... Komolyan még én is meglepődök néha a világon, pedig láttam már ezt-azt.

2017. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!