Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan szellem története...

Tudtok olyan szellem történetet mondani ami veletek esett meg?

Figyelt kérdés

Nekem volt jó pár


a régi házunkban rengeteg ilyesmi történt.

Pl: Megmérgezték a kutyánkat, Fagyállóval, és elpusztult, pár napra rá, jött egy ismerősünk vendégségbe, és hallottuk ahogy a kutya szalad előre meg ugat.


A másik hogy amikor kicsi voltam meghalt a dédimamám. a bejárati ajtón egy szúnyogháló volt, azon keresztül ki lehetet látni. Anyum meg a mamám megkérdezték hogy kivel játszok, én meg rávágtam hogy: OTT A DÉDI!


Most halottak napja alkalmából ki mentünk a temetőbe. Csak úgy kíváncsiságból, mászkáltunk a temetőben, és a vége felé, van egy hatalmas Kripta (Én hülye felmásztam rá) Anyukám meg a mamám benéztek a kriptába. Aztán a mamám elkiáltotta magát hogy valami figyeli őt bentről, anyukám szintén ezt mondta, én is benéztem velük együtt de én csak egy hosszú hernyót láttam magam előtt kúszni, szóval én nem láttam. Megkérdeztem mamámtól hogyan nézett ki az a "valami" Azt mondta hogy egy ragyogó szempárt látott a sötétben.


És most következik az amiért ki írtam ezt a kérdést:


Ez tegnap délután 15-16 óra körül történt hogy az uncsimmal szórakoztunk a lakásban, és a hálószoba ajtó félfájából egy egész kéz állt ki, és bevágta az ajtót úgy hogy megrepedt az üveg, Csak 2-en voltunk más nem volt akkor otthon. De csak egy kéz volt ott, embert sehol nem lehetett látni. Ezért nem is aludtunk otthon, most gyújtott anyum egy gyertyát, ha nem segít, látót hívunk. Mert már a család többi tagjával is történtek hasonló esetek, Amiket nem írnék le..



2017. máj. 28. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon durva sztorik :O (De szerintem ezt ezotéria témakörbe kellett volna kiírnod) Velem igazából semmi komoly se volt,de azért tudok mondani egyet,ami lehet,hogy nevetségesen fog hangzani,mégpedig az,hogy kiskoromban volt egy barbi baba a szobámban,amit szerintem megszállt valami.De ezt komolyan mondom.Akkoriban még a nővéremmel közös szobám volt,és ő imádta a barbikat,volt egy gyűjteménye,de ez engem teljesen hidegen hagyott.De egyszer,amikor egyedül voltam a szobában,halk nevetgélést hallottam,mintha egy húszas éveiben járó nő nevetett volna.Aztán körbenéztem,de sehol semmi.Egy dolgot vettem észre,ami az volt,hogy az egyik játékbaba más helyen volt,mint eddig.De ezen elég hamar túl tettem magam.Viszont napokkal később megint hallottam halk vihogást,és ez egyre gyakoribb volt.Egyszer még azt is hallottam halkan,hogy "Nem is tudják"(ugyanazon a női hangon,mint aki eddig nevetett).Na akkor már elkezdtem parázni.El is mondtam az anyukámnak,de természetesen nem hitte el.Viszont,amikor már minden egyes nap máshol volt a barbi,már annyira féltem,hogy átmentem anyumhoz aludni.(Azt elfelejtettem mondani,hogy ez egy új baba volt,és miután a nővérem megkapta,és berakta a szobánkba,pár nappal utána elment egy táborba,ezért én egyedül voltam azzal a játékkal)Szóval,akkor egy ideig anyukámmal aludtam,és jó nagy ívben elkerültem a szobám,de egyik reggel,amikor felébredtem,azt vettem észre,hogy a barbi rajtam van!Rohadtul megijedtem,elkezdtem kiabálni,és mondtam anyumnak,hogy dobjuk ki,de ő azt mondta,hogy nincs semmi baj ezzel a játékkal,és majd,amikor a nővérem visszajön a táborból,majd játszik vele.De sokáig kértem,és végül nem dobta ki,de felrakta a padlásra.Amikor a nővérem hazajött,és megtudta,hogy a barbiját felraktuk a padlásra,írtó dühös lett,és mondta,hogy ő le fogja szedni,de végül valahogy elterelődött a téma erről az egészről,és azóta a padláson van,és amikor arrafelé megyek,akkor folyton kaparászást hallok fenntről,meg halk sírást a megszokott hangon,de már nem érdekel.
2017. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mennyi idős vagy, ha szabad megkérdezni? Mert a kiskamaszok és a gyerekek fogékonyabbak ilyenre. Ettől eltekintve nekem is vannak furcsa történeteim, bár nagy jelentőséget nem tulajdonítottam nekik.

Egyszer egyedül voltam itthon, és porszívóztam a nappaliban. Van a folyosón egy mozgásérzékelős lámpánk, ami a nevéből adódóan mozgás hatására felvillan. Miután befejeztem a porszívózást a nappaliban, a lámpa úgy villant fel, hogy senki nem mozgott a folyosón.

A másik eset a páromeknál volt. Már megszoktam, hogy a kiskutyájuk rendszerint ugatja anyósom szobáját, hiába nincs bent senki. Nos, egy kisebb 3 hónapos szünetet adtunk a kapcsolatunknak. Miután újra egymásra találtunk felmentem a páromhoz. A nappaliban beszélgettünk, és ahol én ültem-szóval a fejem fölött volt két polc-ráesett egy könyv a fejemre, Jókai Mór Egy az isten c. könyve. A lakásban nem volt huzat, én meg a hirtelen csapódás miatt (mert van súlya annak a könyvnek), kicsit megborzongtam.

Aki fogékony rá, szerintem azzal hamarabb megesnek a paranormális jelenségek.

2017. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok.
2017. máj. 31. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!