Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy már tettek fel...

Tudom, hogy már tettek fel ilyen kérdést, de kíváncsi vagyok, hogy mit írtok. Szerintetek a rendőr vagy az autószerelő szakma a jobb, és miért? Csak értelmes válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

autószerelő.. mert azzal lehet vállalkozni..


rendőr meg megkapja a közalkalmazotti minimálbérért és még parancsot is kell teljesítenie, akkor is ha nem ért vele egyet. munkaidőről nem is teszek említést...

2017. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. máj. 29. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez kinek mi, de vagy alkatrészek megjegyzését, bemagolását kell elérned (van, akinek ez könnyen megy), vagy bűnüggyekkel foglalkozni. Valakinek ez kellemetlen és elszomorító, van , akinek ez izgalmas. Melyiket tudnád inkább szívből 40 évig is csinálni; szerintem ez egy fontos szempont. Amúgy autószerelőnek talán kellemesebb lenni, mert nem kell irodáznod. Illetve lehet, hogy ott is van jegyzőkönyv, azt nem tudom. Most arra gondolok, hogy talán mégis van. De talán nem kell annyit írni, mint egy rendőrnek, én amúgy azt se tudom, hogy egy rendőr mennyit ír; nem is ismerem ezt a két szakmát. Na jó, itt a környéken van egy emberke, aki itthon szereli a kocsikat, nekem az tökre tetszik amúgy. De állítólag még szerel máshol is, csak itthon még plusszmunkázik, de nekem ez így tökre tetszik, hogy itthon szerel. Meg amúgy nem kell ilyen lesújtó ügyekkel foglalkoznia, mint egy rendőrnek. Ha jó vagy ilyen műszaki dolgokban, akkor tök jó amúgy a szerelés. Á,hát nem tudom, melyikhez értenél inkább. Lehet az is, hogy esetleg mind a kettő lehetnél. A szerelőknek nem tudom, milyen képzés kell, de talán elvégezhetnéd mind a kettőt, és hogyha váltani szeretnél, akkor váltasz, ha úgy érzed, hogy szólít a másik szakma. Amúgy én tényleg nem tudom egyébként.
2017. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21:14 Hát lehet hogy mind a kettő szakmát ki kéne tanulni és így lehet hogy tényleg könnyebb lesz váltani. De még nem tudom.Köszi a választ, megy a zöld pacsi.
2017. máj. 29. 22:10
 5/6 anonim válasza:
Nálunk a családban ez pont jelen van, édesapám autószerelő, kisgyermekkorától kezdve az akart lenni, imádta az egészet. És azt mondom, hogy csak akkor kezdj bele, ha benned is meglesz ennyi szenvedély és szeretet iránta, mert lassan kezd belefáradni, és csak ez a szeretet tartja benne a lelket, így ötven felett. Sajnos nagyon fárasztó, nehéz fizikai munka, ő is szerel itthon is, ami azért gáz, mert az ismerősök még vasárnap ebéd közben is képesek felhívni, hogy jönni kéne, baj van a kocsival. Sajnos nincs olyan hogy szabadidő, ha nem akarja elveszíteni az embereket, ez sem fizet nagyon jól, hiába hogy jó sokat el lehet bíbelődni az autókkal. A rendőr sem keres sok pénzt, de oda is kell fizikai erőnlét, ott is rengeteg idő megy el a munkával.. Hát azt thdom javasolni, mint az előző válaszolók, azt väaszd, amihez elég lelkes és kitartó lennél, mert mindkettőhöz kelleni fog.:)
2017. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12:12 köszönöm a választ. :)
2017. máj. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!